
Комплект оперативної пам'яті Kingston FURY Beast DDR4 16Gb (2*8Gb) 2666MHz PC4-21300 (KF426C16BBK2/16) Б/В
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13989-90
+380 (98) 159-58-42
- +380 (95) 098-39-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект оригінальної оперативної пам'яті
Kingston FURY Beast Black DDR4 16Gb (2*8Gb) 2666MHz PC4-21300 (KF426C16BBK2/16) Б/У
Перед продажем оперативна пам'ять тестується на стабільність роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Виробник | Kingston |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Схема таймінгів пам'яті | CL16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴


