
Оперативна пам'ять для ноутбука SODIMM Kingston DDR4 8Gb PC4-2133P (KVR21S15D8/8) Б/У
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13965
+380 (98) 159-58-42
- +380 (95) 098-39-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальна оперативна пам'ять для ноутбука SO-DIMM
Kingston DDR4 8Gb PC4-2133P (KVR21S15D8/8) Б/У
Перед продажем оперативна пам'ять тестується на стабільність роботи програмою MemTest.
MemTest86 — безплатна програма, що дає змогу перевірити оперативну пам'ять комп'ютера або ноутбука на наявність помилок і проблем у роботі. MemTest86 запускається з завантажувального USB-носія і виконує повну перевірку працездатності ОЗП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Виробник | Kingston |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Схема таймінгів пам'яті | CL15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система охолодження | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

