Cooling Baby UFO - забезпечує ефективне охолодження процесорів з тепловим розсіюванням 95 Вт. Алюмінієві ребра спроектовані для забезпечення максимального охолодження, при цьому кулер швидко виводить гаряче повітря з корпусу.
Технічні характеристики:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooling Baby |
| Назначение | Для процессора |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Количество кулеров | 1 |
| Диаметр вентилятора | 100 мм |
| Разъемы | AM2, AM2+/AM3+/ FM1/FM2, AM3, FM2+, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA775, LGA1200, LGA1366, LGA 1151 |
| Максимальная скорость вращения | 1200 об/мин |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Максимальный уровень шума | 30 дБ |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Тип разъема | 3-pin |
| Особенности | Подсветка |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Высота | 80 мм |
| Вес | 270 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 1 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴





